قوانین و مقررات فودسنتر
  1. فودسنتر کاملا تابع مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران است بنابراین از درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی خودداری می کنیم و همچنین کاربرانی که این مهم را رعایت ننمایند متاسفانه بنا به قوانین سایت حذف خواهند شد.
  2. جهت اینکه بتوانید در گروه بندی مناسب مشتریان فودسنتر قرار بگیرید و بعدها از امکانات گروه خود استغاده کنید همچنین برای پیگیری راحت تر سفارشات شما توسط گروه پشتیبانی بهتر است نام و نام خانوادگی خود را به طور کامل درج نمایید . ضمن اینکه اسامی و الفاظ نامناسب را حذف خواهیم نمود .
  3. لطفا جهت پیگیری سریع و راحت تر تیم فودسنتر، شماره تماس معتبر و در دسترس را برای حساب کاربریتان وارد نمایید .
  4. هنگام وارد نمودن اطلاعات کاربری و همچنین درج آدرس های خود دقت نمایید زیرا مسئولیت ورود اطلاعات اشتباه و ایجاد خلل در تحویل سفارشات به دلایل فوق با کاربر می باشد. هر چه اطلاعات شما دقیق تر باشد ما نیز در کارمان حرفه ای تر عمل می کنیم.
  5. در عقد قرارداد با فروشگاه ها فودسنتر همواره بهترین ها را انتخاب نموده است و همچنین به نظرات کاربران جهت اضافه نمودن برخی فروشگاه ها احترام گذاشته شده است .بنابراین کیفیت و استاندارد های اولیه در انتخاب مجموعه ها لحاظ شده اما در خصوص کیفیت محصولات علی الخصوص برای غذا ، از آنجایی که بخشی از مفهوم کیفیت سلیقه ای می باشد فودسنتر تنها می تواند منتقل کننده نظرات شما عزیزان به فروشگاه ها باشد و تقصیری در میزان کیفیت محصولات متوجه فودسنتر نمی باشد . لازم به ذکر است فروشگاه های معتبر و محصولات با کیفیت به مرور زمان توسط کاربران امتیازات بالا دریافت می کنند . لذا انتخاب محصولات توسط مشتریان به انتخاب خودشان است اما در صورت کوتاهی مجموعه ها جهت احترام به مشتریانمان، به مرور زمان پس از تذکرها و انتقال انتقادات در صورت عدم همکاری از لیست فروشندگان فود سنتر حذف خواهند شد.
  6. نشان تجاری فودسنتر، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده‌ است و تحت پوشش قانون کپی‌رایت می باشد لذا هر گونه سواستفاده از برند پیگرد قانونی خواهد داشت
  7. تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در فودسنتر جزو اموال شرکت «توسعه و نوآوری تجارت الکترونیک داده آسا کرمانیان » محسوب می شود و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
بستن
سلامی گرم از تیم پر توان و همیشه همراه فودسنتر
به شمایی که 8 سال ما رو انتخاب کردین و با وجود نقص هامون همیشه همراهمون بودین . لحظه های خوبتون رو با ما شریک شدین

توی این سال ها همه تلاشمون رو کردیم که برای شما مشتری های وفادارمون بهترین باشیم و هر روز بهتر از قبل خدمات بدیم و تمام درخواست هاتون رو اگر چه گاهی با تاخیر اما عملی کنیم.فودسنتر به عنوان اولین پلتفرم سفارش آنلاین غذا و مواد خوراکی توی استان کرمان، کمک بزرگی به توسعه فرهنگ خرید اینترنتی کرد و توی این راه سختی های زیادی رو تحمل کرد.اما ما همیشه یه تیم همدل و دلسوز بودیم که این سختی ها برامون معنی نداشت و برای رضایت شما از دل و جون مایه گذاشتیم و البته که باعث افتخارمونه که قبل از هر پلتفرم دیگه ای که بخواد از بیرون استانمون بیاد، ما از شهر خودمون شروع کردیم و اولین بودیم.
اما علی رغم همه علاقه ای که با تمام وجود به شما هم شهری های عزیزمون داریم باید بگیم که متاسفانه اینجا پایان راه فعالیت فودسنتره، اما قطعا پایان راه ما نیست و ما حتما از طریق دیگه ای به شما خدمت کردن رو ادامه میدیم.
تشکر فقط یه واژه است که شاید بتونه کمی قدردان اینهمه همراهی شما باشه که همیشه فودسنتر رو انتخاب میکردین، ما همیشه به مشتری های خاص خودمون میبالیم و سرزنده بودیم از اینکه اسم شما رو توی لیست سفارشامون ببینیم.این تیم برای شما آرزوی بهترین ها رو دارد.

به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست
به صد دفتر نشاید گفت حسب الحال مشتاقی