فست فود آلتون

3/074599 از 5 بر پایه 1 امتیاز مشتری
(3/07 امتیاز مشتریان)

فست فود
متناسب با مناطق تحت پوشش
10000 تومان
مناطق تحت پوشش فود سنتر (جزییات)

کرمان،شهرک باهنر،خیابان بهارستان

9 دیدگاه

 1. فرزانه حمزه نژاد

  اولین باری که نتوستم پیتزا بخورم! افتضاح. از موندگی روغن و مواد ، طعم پیتزا تلخ شده بود. بوی روغن سوخته میداد. چندتا لقمه خوردم هنوز حالم بد و معدم ناراحته. سیب زمینیش هم بوی روغن مونده میداد. حجم سیب زمینی به نسبت قیمت خوب بود ولی کیفیت نداشت. قطعا خرید آخرم بود.

  1. فود سنتر

   با سلام خدمت شما مشتری گرامی. متاسفیم که ناراضی هستید و علل اون رو حتما به مدیریت مجموعه انتقال میدیم.امیدوارم که معایب بر طرف شه و رصایت شما رو کسب کنیم.

 2. مریم علیزاده

  قبلا فقط حضوری از آلتون خرید کرده بودم، غیر حضوری هم عالی هستید، هم با کیفیت تر و خوشمزه تر از قبل بود، هم به موقع رسید ، ممنون از شما

 3. حسین کشاورز

  سلام لطف کنین برای ساندویچ کوکتل از کوکتل باکیفیت تر استفاده کنین وبوی سیرهم برطعم سوسیس غالب بود

 4. مرجان کاکویی

  کیفیت افتضااااااااح به معنای واقعی..دفعه قبل پیتزا سفارش دادیم خیلی بد بود پنیر پیتزای بی کیفیت و بو دار استفاده کرده بودند و امروز هم نان سیر سفارش دادیم که اصلا نان سیر نبود پیتزای گوشت بود که گوشت هم نه سویا بود و پنیرش هم خیییلی زیاد بد بو بود..بنظر من این فست فودها باعث میشه که فودسنتر هم مشتریای خودشو ازت دست بده باتشکر

 5. محسن مهاجری

  اولین نفری بودم که به آلتون امتیاز خیلی خوب دادم اما حالا می بینم که مانند خیلی از رستوران های دیگر کرمان ، با گذشت زمان ، کیفیت آن خراب شده است . چربی بیش از اندازه ، اضافه کردن فلفل زیاد به ساندویچ مرغ ( احتمالا به منظور پوشاندن بوی گوشت فاسد) ، قراردادن بخشی از پوشش آلومینیومی ساندویچ در داخل آن که امری غیر بهداشتی است و نامعلوم بودن ماهیت مخلفات داخل ساندویچ ، از مواردی هستند که امروز پس از مدتها دوری از آلتون ، در سفارش خود دیدم . قطعا دیگر از آلتون خرید نخواهم کرد.

  1. فود سنتر

   مدیریت فست فود آلتون ضمن عذرخواهی از جنابعالی موارد زیر را متذکر شدند. مواد اولیه بکار برده شده روزانه خریداری می شود و علت بکار بردن ادویه زیاد در ساندویچ، تغییر آشپز و عدم آشنایی وی به پخت و پز می باشد. مجموعه آلتون ضمن عذرخواهی از شما اعلام می دارد که مشکلات بوجود آمده برطرف شده است و امید است که جنابعالی مجددا برای سفارش فست فود آلتون را انتخاب نمایید و با انتقادات سازنده خود مشکلات و کاستی های آلتون را بیان نمایید.

 6. نیکی یاسایی

  اصلا به قسمت توضیحات دقت نمیکنن من سبزیجات گفتم اصلا نزارن اما پر از کلم و کاهو بود مجبور شدم بندازم بیرون

 7. محسن مهاجری

  معرکه به معنای واقعی کلمه ... هم از جهت کیفیت مواد اولیه، هم خوشمزگی هم تناسب کیفیت با قیمت ... فقط امیدوارم مثه خیلی از فست فودهای دیگر کرمان ، با معروف شدن ، بیخیال کیفیت نشود!