فود سنتر بروز شد

سایت فود سنتر با گرافیک و امکانات جدید بروز گردید.

با عنایت به رسالت فود سنتر و با توجه به نظرات و پیشنهادات شما نسخه جدید وب سایت فود سنتر منتشر گردید. از قابلیت های مهم این نسخه می توان به سازگاری آن با انواع تبلت ، موبایل و سیستم های هوشمند نام برد. برخی ایرادات در نسخه قبل نیز برطرف و امکانات جدیدی برای سهولت در خرید برای شما مشتریان عزیز فراهم گردید. به گونه ای که لذت تجربه خرید اینترنتی را بچشید. یکی از امکانات نسخه جدید، دسته بندی فروشگاه ها و مرتب سازی آن ها بر اساس سلیقه شما می باشد به گونه ای که شما می توانید فروشگاه ها را بر اساس آیتم های مختلف نظیر فروش، امتیاز، تخفیف و ... مرتب کنید تا فروشگاه مورد نظر خود را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید.

فود سنتر | سفارش آنلاین غذا و تحویل درب خانه

بی صبرانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما جهت بهبود عملکرد خدمات رسانی فود سنتر هستیم.
 

5 دیدگاه

  1. اویس مهرابی

    سلام لیست رو بیشتر کنین مثل کافه کباب، کاوانی برگر و ... لیست فست فود ها و رستوران ها خیلی کمه و هنوز خیلی جای پیشرفت داره، درضمن اگر دکمه نمایش رستوران های باز هم داشته باشه خیلی راحت تر میشه انتخاب کرد

  2. رامین رئیس زاده

    سلام وب سایت پس از به روز رسانی خیلی بهتر شده. ممنونم راستی این همه رستوران جدید در کرمان باز شده، چرا فهرست رستوران های طرف قرارداد فود سنتر هیچ تغییری نمیکند؟ کافه کباب و رستوران بهارستان را خیلی پیشنهاد میکنم.