درباره فودسنتر

فودسنتر متعلق به شرکت توسعه و نوآوری تجارت الکترونیک داده آسا کرمانیان با شماره ثبت 13729 ، اولین و تنها سایت تخصصی سفارش آنلاین غذا و مواد خوراکی در استان کرمان است که در تاریخ 1394/03/27 تاسیس گردیده است. فودسنتر در بخش فروش آنلاین غذا از کلیه رستوران ها، تهیه غذا، فست فود و مجموعه های غذایی مطرح و هچنین فروشگاه های مواد خوراکی از جمله فروشگاه های سوپر مارکت، لبنیات، سبزی مارکت، گوشت و پروتئین، میوه فروشی، نانوایی، آجیل و شیرینی فروشی، محصولات طبیعی و ارگانیک و همچنین فروشگاه های غذا و اکسسوری های حیوانات، فعال می باشد که کمک شایان توجهی به ترویج فرهنگ خرید آنلاین در استان کرمان کرده است . در حال حاضر فودسنتر در شهرهای کرمان و رفسنجان فعالیت می کند. خریداران می توانند از طریق موبایل و یا کامپیوتر خود به راحتی در بستری مطمئن سفارش خود را ثبت نمایند و در محل مورد نظر خود در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، آن را دریافت نمایند.تیم فودسنتر تمام تلاشش را می کند که لذت بخش ترین تجربه خرید آنلاین را برای مشتریان عزیز و همینطور بستری امن و راحت برای فروش هر چه بیشتر فروشندگان مواد خوراکی در جامعه ای بزرگتر فراهم آورد و روز به روز به کیفیت ارائه خدمات خود بیافزاید .

و اما امکاناتی که فودسنتر برای شما فراهم می کند تا بتوانید به بهترین نحو در هزینه و زمان خود صرفه جویی نمایید :

تنوع فروشگاه ها
تعداد زیاد فروشگاه ها در فودسنتر به شما حق انتخاب بیشتری می دهد که بتوانید از میان بهترین ها انتخاب کنید . ضمن اینکه فروشگاه های جدید را هم می توانید راحت تر پیدا کنید .
تنوع خدمات
هر آنچه که در سبد خوراکی خود نیاز دارید را می توانید از فودسنتر خرید کنید . از مواد خوارکی و محصولات آماده طبخ گرفته تا غذای آماده. تنوعی بی نظیر از انواع غذاهای ملل و سنتی ایرانی در اینجا وجود دارد.
امکان مقایسه
شما می توانید امتیاز محصولات را در فروشگاه های مختلف و همچنین امتیاز فروشگاه های مختلف را با هم مقایسه نمایید و بهترین ها را انتخاب کنید.
امکان مشاهده منوهای به روز
می توانید منوهای فروشگاه ها را در یک دسته بندی بسیار راحت مشاهده کنید و حتی عکس محصولات را قبل از سفارش ببینید .
امکان رهگیری سفارش
از زمان تایید سفارش تا زمان تحویل آن، این امکان وجود دارد که بتوانید کلیه مراحل سفارش خود را پیگیری نمایید .
امکان جستجوی پیشرفته
با جستجوی فروشگاه مورد نظر و همچنین محصول مورد نظر آن را از میان هزاران محصول و صد ها فروشگاه پیدا کنید و سریع تر به هدف سفارش خود برسید .حتی می توانید با توجه به آدرس خود فروشگاه های نزدیک تر را بر روی نقشه جست و جو نمایید .
یکسان بودن قیمت ها در خرید حضوری و آنلاین
تنها هزینه ای که ممکن است اضافه بپردازید ، هزینه بسته بندی یرای سفارشات بیرون بر می باشد . اما کلیه قیمت ها در هر دو روش یکسان می باشند .
امکان ذخیره کردن و به اشتراک گذاشتن محصولات و سفارشات مورد علاقه در پروفایل کاربری
می توانید محصول مورد علاقه خود را علامت دار کنید و یا آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید .
امکان اطلاع از فروشگاه های دارای تخفیف
به راحتی تخفیف های مناسبتی را ببینید و از فروشگاه های دارای تخفیف خرید کنید .